گالری ست و نیم ست های مدیریتی 1400

سال جدید . ایده جدید . انتخاب جدید

ست های مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی مدل دامون

6 تیکه

کد محصول : 107

ست مدیریتی مدل آرشا

♦سررسید ♦کیف پول ♦خودکار

کد محصول : 106

ست مدیریتی مدل رهام

6 تیکه

کد محصول : 108

ست مدیریتی مدل رامان

6 تیکه

کد محصول : 109

ست مدیریتی مدل فرنام

۷ تکه

کد محصول : 115

ست مدیریتی مدل دیاکو

6 تیکه

کد محصول : 116

ست مدیریتی مدل هومان

5 تیکه 

کد محصول : 118-1

ست مدیریتی مدل اسپرت نیاسا

6 تیکه

کد محصول : 121

ست مدیریتی مدل افرا

5 تیکه

کد محصول : 123

ست مدیریتی مدل آگرین

6 تیکه

کد محصول : 124

نیم ست های مدیریتی

نیم ست مدیریتی مدل مهرسا

3 تیکه

کد محصول : 117

نیم ست مدیریتی مدل پرند

3 تیکه

کد محصول : 118

نیم ست مدیریتی مدل هیوا

3 تیکه

کد محصول : 110

نیم ست مدیریتی مدل دوکا

4 تیکه 

کد محصول : 114

نیم ست مدیریتی مدل نوا

3 تیکه

کد محصول : 111

ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی مجموعه ای از لوازم های کاربردی و تزئینی می باشد. ست های مدیریتی مناسب برای میز اداری مدیران (ست مدیریتی رومیزی)، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی دیگر افراد می باشد. این نوع ست ها ترکیبی از: سررسید یا سالنامه، خودکار، کیف پول، جاکارتی، جاکلیدی، آیینه، انواع پاور بانک، هارداکسترنال و انواع فلش مموری می باشد. این نوع محصولات با توجه به بودجه سازمان و سن و سلیقه هدیه گیرنده ترکیب می شود. شرکت ها و ارگان ها از ست های مدیریتی می توانند به عنوان هدیه و تبلیغ و بازاریابی سازمان خود استفاده کنند.

چاپ لوگو ست مدیریتی

امکان چاپ انواع لوگو، شعار، طرح و چاپ های تبلیغاتی و گرافیکی بر روی ست مدیریتی وجود دارد. ست های تبلیغاتی ظاهر بسیار گیرایی برای جذب مشتری دارد. این نوع محصولات نقش بسیار زیادی در به یادماندن نام تجاری سازمان در ذهن مشتریان دارد. این ست های تبلیغاتی جزو هدایای تبلغاتی به شمار می رود. این هدایای نفیس علاوه بر جنبه تبلیغاتی، می تواند حس خشنودی به مشتریان ببخشد. ست تبلیغاتی حس یکپارچگی را به سازمان ها می بخشد.
ست مدیریتی امیران با قیمت بسیار مناسب و ست های متنوع موجود می باشد. قیمت ست مدیریتی با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی و جنس اقلام، متغیر می باشد. برای خرید ست های تبلیغاتی اصولا از ترکیب های خودکار، سررسید 1400 و جاکلیدی استفاده می شود. فروش سررسید یکی از مهمترین محصولات امیران می باشد، با سالنامه می توانید پک تبلیغاتی خود را زیباتر جلوه دهید. اقلامی مانند جاکارتی و جاکلیدی با جنس های چرم طبیعی، چرم مصنوعی و استیل قابل عرضه می باشد. 

جعبه ست مدیریتی تبلیغاتی

جعبه و قاب ست مدیریتی می تواند این هدیه ارزشمند را زیباتر و خاص تر نمایان کند. این نوع قاب ها با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی، از چندین قسمت تشکیل شده است. جنس این نوع جعبه ها می تواند از نوع چرم مصنوعی، چرم طبیعی و گالینگور نیز باشد. امکان حک لوگوی سازمای بر روی قاب ست های مدیریتی هم موجود است. شرکت امیران با بسته بندی های اختصاصی و لاکچری توانسته رضایت مشتریان را در خصوص ست هدیه مدیریتی جلب کند. 

قیمت ست مدیریتی

پک تبلیغاتی در شرکت امیران با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می شود. اقلام هدایای تبلیغاتی بنا به درخواست مشتریان در یک جعبه و قاب چیده می شود؛ قیمت ست مدیریتی بر اساس تعداد و نوع اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی تعیین می گردد. قیمت هدایای تبلیغاتی از 50 هزار تومان شروع می شودو با توجه به نوع، جنس و تعداد ست هدیه تبلیغاتی قیمت گذاری می شود.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی به منظورهدیه دادن به مسئولان ارشد، مدیران و کارمندان کاربرد انجام می شود. پک تبلیغاتی بر روی میز اداری قرار می گیرد که به اتاق کار و میز کار زیبایی خاصی می بخشد. هدایای تبلیغاتی با هدف تبلیغات و بازاریابی به کار برده می شود. سازمان هایی که می خواهند نام تجاری خود را در ذهن دیگر افراد ثبت کنند می توانند از اقلام ست مدیریتی بهره مند شوند. کاربرد ست مدیریتی در اصل تبلغیات می باشد. با استفاده از هدیه های تبلیغاتی می توانید مشتریان زیادی را جذب کنید.

ست مدیریتی شیک

ست مدیریتی شیک و نفیس همانطور که از نامش پیداست، شیک می باشد. ست مدیریتی نفیس دارای اقلامی خاص و شیک می باشند. ست مدیریتی تبلیغاتی شیک دارای اقلامی از جنس های خوب و مرغوب هستند. اقلام پک تبلیغاتی شیک شامل: سر رسید، پاور بانک، ماشین حساب مهندسی، فلش مموری، هارد اکسترنال می باشد. هدایای تبلیغاتی شیک با جنس چرم طبیعی تولید می شود و در بازار عرضه می شود. هدیای تبلیغاتی نفیس مناسب برای هدیه دادن به میز اداری مدیران، مسئولان ارشد و حتی کارمندان می باشد.

ست مدیریتی لاکچری

ست مدیریتی تبلیغاتی لاکچری یکی از روش های نوین قدردانی و تشکراز مشتریان برای انتخاب شما می باشد. هدایای تبلیغاتی لاکچری را می توان یادگاری های کاربردی در نظر گرفت که نام، برند و آرم سازمانی شما ره به روشی در ذهن افراد حک می کند که امکان بازگشت مشتری و همچنین معرفی سازمان شما به سایر افراد بسایر زیاد می باشد. ارائه هدایا و پک تبلیغاتی لاکچری و خاص موجب خشنود سازی مشتریان می باشد و همچنین نوعی جلب اعتماد نیز می باشد. 

خرید ست مدیریتی تبلیغاتی

شرکت ها و ارگان های برای تبلیغات و بازاریابی فروش محصولات و خدمات خود به خرید ست مدیریتی تبلیغاتی نیاز دارند. امیران تمام محصولات ست و نیم ست تبلیغاتی خود را با بالاترین کیفیت ممکن تولید می کند و ضمانت محصولات این سایت توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. 

ست مدیریتی انتخاب اول مدیران

با امیران خیالت راحته​

تماس با ما

تهران، میدان بهارستان،خیابان ظهیرالاسلام،بالاتر از مسجد طالقانی،پلاک ۳۸

تلفن:۰۲۱۳۳۹۳۲۰۶۵-۰۲۱۳۳۹۱۵۴۷۳-۰۹۳۵۹۳۹۲۱۲۱