گالری ست و نیم ست های مدیریتی1400

سال جدید . ایده جدید . انتخاب جدید

ست های مدیریتی

سررسید ارگانایزر آریان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1001

سررسید ارگانایزر رسام

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1002

سررسید ارگانایزر ارشا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1004

سررسید ارگانایزر روژا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1008

سررسید ارگانایزر سورنا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1007

سررسید ارگانایزر مهداد

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1006

ست مدیریتی

ست مدیریتی مجموعه ای از لوازم های کاربردی و تزئینی می باشد. ست های مدیریتی مناسب برای میز اداری مدیران (ست مدیریتی رومیزی)، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی دیگر افراد می باشد. این نوع ست ها ترکیبی از: سررسید یا سالنامه، خودکار، کیف پول، جاکارتی، جاکلیدی، آیینه، انواع پاور بانک، هارداکسترنال و انواع فلش مموری می باشد. این نوع محصولات با توجه به بودجه سازمان و سن و سلیقه هدیه گیرنده ترکیب می شود. شرکت ها و ارگان ها از ست های مدیریتی می توانند به عنوان هدیه و تبلیغ و بازاریابی سازمان خود استفاده کنند.
امکان چاپ انواع لوگو، شعار، طرح و چاپ های تبلیغاتی و گرافیکی بر روی ست مدیریتی وجود دارد. ست های تبلیغاتی ظاهر بسیار گیرایی برای جذب مشتری دارد. این نوع محصولات نقش بسیار زیادی در به یادماندن نام تجاری سازمان در ذهن مشتریان دارد. این ست های تبلیغاتی جزو هدایای تبلغاتی به شمار می رود. این هدایای نفیس علاوه بر جنبه تبلیغاتی، می تواند حس خشنودی به مشتریان ببخشد. ست تبلیغاتی حس یکپارچگی را به سازمان ها می بخشد.
ست مدیریتی امیران با قیمت بسیار مناسب و ست های متنوع موجود می باشد. قیمت ست مدیریتی با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی و جنس اقلام، متغیر می باشد. برای خرید ست های تبلیغاتی اصولا از ترکیب های خودکار، سررسید و جاکلیدی استفاده می شود. اقلامی مانند جاکارتی و جاکلیدی با جنس های چرم طبیعی، چرم مصنوعی و استیل قابل عرضه می باشد.
جعبه و قاب ست مدیریتی می تواند این هدیه ارزشمند را زیباتر و خاص تر نمایان کند. این نوع قاب ها با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی، از چندین قسمت تشکیل شده است. جنس این نوع جعبه ها می تواند از نوع چرم مصنوعی، چرم طبیعی و گالینگور نیز باشد. امکان حک لوگوی سازمای بر روی قاب ست های مدیریتی هم موجود است.

نیم ست های مدیریتی

با امیران خیالت راحته​

آدرس ​

ظهیر السلام​

تماس با ما ​

0935-939-2121

سر رسید و سالنامه انتخاب اول مدیران