گالری ست و نیم ست های مدیریتی1400

سال جدید . ایده جدید . انتخاب جدید

ست های مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی مدل دامون

6 تیکه

کد محصول : 107

ست مدیریتی مدل آرشا

♦سررسید ♦کیف پول ♦خودکار

کد محصول : 106

ست مدیریتی مدل رهام

6 تیکه

کد محصول : 108

ست مدیریتی مدل رامان

6 تیکه

کد محصول : 109

ست مدیریتی مدل فرنام

۷ تکه

کد محصول : 115

ست مدیریتی مدل دیاکو

6 تیکه

کد محصول : 116

ست مدیریتی مدل هومان

5 تیکه 

کد محصول : 118-1

ست مدیریتی مدل اسپرت نیاسا

6 تیکه

کد محصول : 121

ست مدیریتی مدل افرا

5 تیکه

کد محصول : 123

ست مدیریتی مدل آگرین

6 تیکه

کد محصول : 124

نیم ست های مدیریتی

نیم ست مدیریتی مدل مهرسا

3 تیکه

کد محصول : 117

نیم ست مدیریتی مدل پرند

3 تیکه

کد محصول : 118

نیم ست مدیریتی مدل هیوا

3 تیکه

کد محصول : 110

نیم ست مدیریتی مدل دوکا

4 تیکه 

کد محصول : 114

نیم ست مدیریتی مدل نوا

3 تیکه

کد محصول : 111

ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی مجموعه ای از لوازم های کاربردی و تزئینی می باشد. ست های مدیریتی مناسب برای میز اداری مدیران (ست مدیریتی رومیزی)، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی دیگر افراد می باشد. این نوع ست ها ترکیبی از: سررسید یا سالنامه، خودکار، کیف پول، جاکارتی، جاکلیدی، آیینه، انواع پاور بانک، هارداکسترنال و انواع فلش مموری می باشد. این نوع محصولات با توجه به بودجه سازمان و سن و سلیقه هدیه گیرنده ترکیب می شود. شرکت ها و ارگان ها از ست های مدیریتی می توانند به عنوان هدیه و تبلیغ و بازاریابی سازمان خود استفاده کنند.

چاپ لوگو ست مدیریتی

امکان چاپ انواع لوگو، شعار، طرح و چاپ های تبلیغاتی و گرافیکی بر روی ست مدیریتی وجود دارد. ست های تبلیغاتی ظاهر بسیار گیرایی برای جذب مشتری دارد. این نوع محصولات نقش بسیار زیادی در به یادماندن نام تجاری سازمان در ذهن مشتریان دارد. این ست های تبلیغاتی جزو هدایای تبلغاتی به شمار می رود. این هدایای نفیس علاوه بر جنبه تبلیغاتی، می تواند حس خشنودی به مشتریان ببخشد. ست تبلیغاتی حس یکپارچگی را به سازمان ها می بخشد.
ست مدیریتی امیران با قیمت بسیار مناسب و ست های متنوع موجود می باشد. قیمت ست مدیریتی با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی و جنس اقلام، متغیر می باشد. برای خرید ست های تبلیغاتی اصولا از ترکیب های خودکار، سررسید 1400 و جاکلیدی استفاده می شود. فروش سررسید یکی از مهمترین محصولات امیران می باشد، با سالنامه می توانید پک تبلیغاتی خود را زیباتر جلوه دهید. اقلامی مانند جاکارتی و جاکلیدی با جنس های چرم طبیعی، چرم مصنوعی و استیل قابل عرضه می باشد. 

جعبه ست مدیریتی تبلیغاتی

جعبه و قاب ست مدیریتی می تواند این هدیه ارزشمند را زیباتر و خاص تر نمایان کند. این نوع قاب ها با توجه به تعداد اقلام تبلیغاتی، از چندین قسمت تشکیل شده است. جنس این نوع جعبه ها می تواند از نوع چرم مصنوعی، چرم طبیعی و گالینگور نیز باشد. امکان حک لوگوی سازمای بر روی قاب ست های مدیریتی هم موجود است. شرکت امیران با بسته بندی های اختصاصی و لاکچری توانسته رضایت مشتریان را در خصوص ست هدیه مدیریتی جلب کند. 

قیمت ست مدیریتی

پک تبلیغاتی در شرکت امیران با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می شود. اقلام هدایای تبلیغاتی بنا به درخواست مشتریان در یک جعبه و قاب چیده می شود؛ قیمت ست مدیریتی بر اساس تعداد و نوع اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی تعیین می گردد. قیمت هدایای تبلیغاتی از 50 هزار تومان شروع می شودو با توجه به نوع، جنس و تعداد ست هدیه تبلیغاتی قیمت گذاری می شود.

ست مدیریتی انتخاب اول مدیران

با امیران خیالت راحته​

تماس با ما

تهران، میدان بهارستان،خیابان ظهیرالاسلام،بالاتر از مسجد طالقانی،پلاک ۳۸

تلفن:۰۲۱۳۳۹۳۲۰۶۵-۰۲۱۳۳۹۱۵۴۷۳-۰۹۳۵۹۳۹۲۱۲۱