گالری سالنامه و سررسید های 1400

سال جدید . ایده جدید . انتخاب جدید

سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر

سررسید ارگانایزر آریان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1001

سررسید ارگانایزر رسام

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1002

سررسید ارگانایزر ارشا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1004

سررسید ارگانایزر روژا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1008

سررسید ارگانایزر سورنا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1007

سررسید ارگانایزر مهداد

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1006

سررسید و سالنامه های وزیری

سررسید وزیری سوران

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1009

سررسید وزیری پرنیان ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1010

سررسید وزیری مانلی

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1012

سررسید وزیری دینا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1013

سررسید وزیری ارغوان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1014

سررسید وزیری نوا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1015

سررسید وزیری یوتاب

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1016

سررسید وزیری روناک ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1017

سررسید وزیری ماهان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1018

سررسید وزیری وندا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1021

سررسید وزیری پانیذ

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1021/1

سررسید و سالنامه های رقعی

سررسید رقعی ماژان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1030

سررسید رقعی آسانا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1034

سررسید رقعی میتا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1035

سررسید و سالنامه های اروپایی

سررسید اروپایی دانوش

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1023

سررسید اروپایی آبنوس

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1024

سررسید اروپایی آریانا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1025

سررسید اروپایی برنا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1026

سررسید اروپایی نوژن

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1028

سررسید اروپایی رایان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1029

سررسید اروپایی پادینا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1032

سررسید و سالنامه های خشتی

سررسید خشتی مهرنگ

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1033

سالنامه و سررسید

سالنامه نوعی دفتر می باشد که دارای تقویم و رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال می باشد. سررسید ها دارای فضایی برای نوشتن کارها و برنامه ریزی های روزانه می باشند. اکثر شرکت ها و سازمان ها از سالنامه ها به عنوان هدیه و تبلیغ و توسعه سازمان خود استفاده می کنند.سررسید 1400 یکی از اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی می باشد. سررسید امیران تولید کننده انواع سالنامه و سررسید ها می باشد. سالنامه امیران محصولات خود را با قیمت مناسب و متنوع ترین مدل ها و سایز ها ارائه می کند. سررسید ممکن است با موضوعات اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی به چاپ رسد.

ویژگی های سررسید ها

سر رسید دارای سایز های متفاوتی می باشد و می تواند به صورت بزرگ و کوچک (اندازه کتاب) چاپ شود. خدمات سررسید امیران با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا به متقاضیان اراده می شود. هارمونی رنگ سالنامه و چشم گیر بودن طرح روی جلد آن توجه مشتریان را جلب می کند. سازمان ها می توانند لوگوی خود را بر روی سالنامه ها حک کنند. حک لوگو می تواند به صورت: داغ کوب، طلاکوب و نقره کوب، لیزر مستقیم، پلاک و سیلک باشد. جنس جلد این محصول، روی حک لوگو تاثیر مستقیمی دارد.

جلد سر رسید

جلد سر رسید به دو صورت جلد سخت و جلد نرم در بازار موجود می باشد. جلد سالنامه به صورت نرم مناسب برای سالنامه 1400 با سایز کوچک می باشد که قابلیت انعطاف پذیری دارد، همانند سالنامه ی اروپایی و رقعی. جلد سررسید به صورت سخت نیز مناسب برای سر رسید 1400 با سایز های بزرگ می باشد که قابلیت انعطاف پذیری ندارند و بر روی میز های قرار می گیرند، همانند سالنامه های وزیری. جنس جلد سررسید می تواند از جنس: چرم مصنوعی، ترمو، گالینگور و سلفونی می باشد. تبلیغات روی جلد چرم مصنوعی و گالینگور می تواند فقط به صورت طلاکوب یا نقره کوب باشد. جلد ترمو کیفیت بهتری نسبت به چرم مصنوعی دارد و قابلیت حک داغ کوب را دارد. سالنامه سلفونی تنها جلدی است که تمام حک ها بر روی آن امکان پذیر است.

خرید سررسید

سالنامه امیران قابلیت اختصاصی سازی سر رسید را به مشتریان خود می دهد. قیمت سالنامه اختصاصی نسبت به سررسید های عمومی بسیار بالاتر و گران تر می باشد. تمام اجزای سررسید اختصاصی، به انتخاب مشتریان می تواند خاص و اختصاصی باشد. برای خرید سالنامه بهتر است از محصولاتی با ساختار محکم و ایستا بهره مند شوید. این نوع محصولات توسط دستگاه های اتوماتیک لاین صحافی شده اند و برگه های آن به هیچ وجه از جلد جدا نمی شوند. برای خرید سررسید ما به شما شرکت امیران را معرفی می کنیم که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می کند. 

لت سررسید چیست؟

منظور از لت سررسید همان صفحاتی می باشد که در ابتدا، وسط و یا انتهای سالنامه افزوده می شود. سفارش دهنده می تواند در این صفحات به اطلاعاتی درباره تاریخچه، محصولات و یا شرکت هایی که با آنها همکاری داشته اند، اشاره کند. برای چاپ صفحات لت سالنامه اصولا از چاپ افست استفاده می شود، این نوع چاپ از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. لت سالنامه علاوه بر زیبایی که به سررسید می بخشد باعص انتقال اطلاعات سازمان ها به افراد می شود که به تبلیغات شرکت کمک زیادی می کند.
نوع کاغذ لت سررسید از دو جنس تحریر و گلاسه تولید می شود؛ که انتخاب جنس کاغذ لت بر عهده سفارش دهنده می باشد. تعداد صفحاتی که می شود به سررسید اضافه کرد، بین 1 الی 16 عدد می باشد.

انواع سرررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه امیران دارای انواع متفاوتی می باشد. هر کدام از این نوع سر رسید ها دارای ویژگی های خاصی هستند. انواع سالنامه شامل موارد زیر می باشد:
 • کلاسوری و ارگانایزر
 • رقعی
 • وزیری
 • اروپایی
 • خشتی

سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر

محتوای داخلی سررسید کلاسوری با دیگر سالنامه ها یکسان می باشد. تنها تفاوت سالنامه ارگانایزر با دیگر سالنامه ها، در جلد و صحافی آن می باشد. صحافی این نوع سررسید ها به صورت فنر کلاسوری می باشد. افزودن و کم کردن برگه در این سالنامه بسیار آسان است. جنس جلد سر رسید های کلاسوری معمولا از چرم ترمو و یا جیر هستند. رنگ جلد این نوع سر رسید ها با توجه به جنس جلد آن ها دارای تنوع بالایی می باشد. پشت و روی جلد این نوع سالنامه ها توسط اقلامی چون: مگنت، قفل، زبانه و گیره به یکدگیر متصل می شوند.
 سالنامه کلاسوری شامل بخش لت، برگه یادداشت، جای خودکار و کارت ویزیت می باشد. حک کردن لوگو سازمان و شرکت ها بر روی جلد سررسید ارگانایزر، می تواند به صورت داغ کوب و یا لیزر باشد. ارگان های بزرگ می توانند از سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر به عنوان هدیه نفیس و ارزشمند برای مشتریان خود استفاده کنند.

سررسید و سالنامه های وزیری

سررسید و سالنامه های وزیری در سایز و طرح های متنوعی تولید می شود. اندازه استاندارد این نوع سر رسید ها 24*17 می باشد. برای خرید سررسید مناسب برای شرکت ها و ارگان ها می توانید از سر رسید های وزیری بهره مند شوید. سالنامه 1400 وزیری به دلیلی بزرگ بودنش بر روی میز قرار می گیرد. صحافی سررسید های وزیری به صورت ته چسب می باشد و به همین دلیل بسیار مقاوم هستند. جلد سالنامه های وزیری از نوع ترمو، چرم، گلاسه، گالینگور، جیر، سلفونی و جلد نرم می باشد. سررسید وزیری با جلد گلاسه قیمت ارزان تری نسبت به جلد های ترمو و چرم دارند. کاغد این نوع سالنامه ها از جنس کاغذ تحریر 70 گرمی سفید رنگ تولید می شود.

ویژگی های سررسید وزیری

حک لوگو بر روی سالنامه وزیری به دو روش حک مستقیم و حک بر روی پلاک فلزی صورت می گیرد. حک مستقیم به صورت مستقیم بر روی جلد لیزر می شود. در روش دوم لوگو بر روی پلاک فلزی حک می شود و توسط چسب مخصوص روی جلد سالنامه چسبانده می شود. چاپ لت گلاسه در سر رسید های وزیری به صورت سفارشی انجام می شود. در این نوع سررسید ها چاپ ترام (چاپ لوگو شرکت در تمام صفحات سالنامه) نیز انجام می شود. سررسید و سالنامه ها وزیری مناسب برای کامندان و کارکنان داخل شرکت ها نیز می باشد. سررسید و انواع سالنامه های وزیری شامل موارد زیر می باشند:
 • سوران
 • پرنیان
 • مانلی
 • دینا
 • ارغوان
 • نوا
 • یوتاب
 • روناک
 • ماهان
 • وندا
 • پانیذ

سررسید وزیری سوران

سررسید وزیری سوران دارای تکنولوژی ساخت جلد کمربندی است که دارای سه لت یا سه بخش هستند. سالنامه وزیری سوران طوری طراحی شده است که درب آن به وسیله کمربندی مکنتی بسته می شود. جنس جلد سالنامه ی وزیری سوران از دو متریال ترکیبی ترمو و چرم تولید می شود. جلد سر رسید سوران فاقد مواد پلاستیکی اند که در هنگام لمس کردن حس نرمی و لطافت به انسان دست می دهد. 

سررسید و سالنامه های رقعی

سررسید و سالنامه های رقعی یکی از رایج ترین قطع سالنامه می باشد. سایز قطع رقعی تقریبا 2 سانتی متر از طول و عرض نسبت به سالنامه ی وزیری کوچکتر است. ابعاد این سالنامه ها معمولا 21*14.5 سانتیمتر می باشد. نوع چاپ سررسید های رقعی در اندازه آن ها تاثیگذار است. اندازه سالنامه رقعی در چاپ افست 21*15 سانتیمتر و در چاپ دیجیتال 21*14 سانتیمتر(کاغذ A5) می باشد. این نوع سالنامه ها پس از صحافی تا نیم سانتیمتر از طرفین آن کم می شود. سررسید رقعی به دلیل سبک و خوش دست بودن یکی از پرچاپ ترین سر رسید ها می باشد. افرادی که می خواهند سررسید را با خودشان حمل کنند خرید سالنامه رقعی را پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های سررسید رقعی

جنس جلد سررسید قطع رقعی می تواند از جنس: چرم طبیعی و مصنوعی، پارچه ای، جیر، ترمو، کالینگور و سلفونی باشد. رنگ کاغذ سر رسید های رقعی از دو رنگ سفید و کرم ساخته می شود. رنگ کاغذ کرم کمی گران تر می باشد و زیبایی ظاهری خاصی را به سالنامه می بخشد. چاپ لوگوی بر روی این سالنامه ها با توجه به نوع جنس جلد آن صورت می گیرد. امکان چاپ لوگو به صورت: لیزری، طلاکوب، نقره کوب، روش داغی و پلاک وجود دارد. سالنامه ی رقعی می تواند همراه با قفل مگنتی و همچنین بند کشی نیز باشد.

سررسید و سالنامه های اروپایی

سررسید و سالنامه های اروپایی نوعی سر رسید مدرن می باشند که دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند. سالنامه ی قطع اروپایی دارای سایز مناسب تری می باشد. سایز سررسید اروپایی معمولا 21*13 سانتی متر می باشد. نوع کاغذ در سالنامه اروپایی، کاغذ کرم رنگ و مات می باشد، این نوع کاغذ ها از انعکاس نو و خستگی زود هنگام چشم ها جلوگیری می کند. طراحی سررسید قطع اروپایی به صورت گوشه های گرد می باشد. این محصولات برای نگهداری کارت ویزیت از پاکت استفاده می کند که درون جلد قرار می گیرد. سر رسید اروپایی دارای انواع متفاوتی می باشد که شامل موارد زیر می باشد:
 1. سر رسید روز شمار
 2. سر رسید هفته شمار
 3. سر رسید ماه شمار
 4. سر رسید جیبی
سالنامه ی اروپایی به دلیل کوچک بودنشان قابلیت حمل و نقل دارند؛ برا خرید سالنامه 1400 این نوع محصولات بهترین گزینه می باشند. قطع اروپایی دارای ی کش برای نگهداشتن سررسید دارد. جنس جلد سررسید اروپایی 1400 شامل: ترمو، چرم طبیعی و مصنوعی، سلفونی و جیر می باشد. امکان چاپ لوگو و حک آن بر روی این نوع سالنامه ها وجود دارد. سالنامه اروپایی 1400 با جنس مقوای سخت و درجه یک صخافی می شود. جلد سازی این نوع سالنامه ها با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود. این عمل باعث طولانی تر شدن عمر سررسید ها می شود.

سررسید و سالنامه های خشتی

سررسید و سالنامه های خشتی از قدیمی ترین قطع سررسید می باشد. ابعاد سررسید خشتی 1400 به صورت مربع می باشد. سایز سالنامه های خشتی 19*19 و یا 23*23 سانتی متر است. نحوه شکل گیری سررسید های خشتی به صورت یک روز در یک صفحه می باشد، در واقع هر یک روز، یک صفحه اختصاصی دارد. صحافی سر رسید هاس خشتی به صورت: چسبی، دوختی (ته دوخت)، فنر یا دوبل، قفل کلاسوری و منگنه می باشد. صحافی جلد سالنامه خشتی عموما به صورت دور دوخت انجام می شود که باعث زیبایی، استحکام و کیفیت سر رسید می شود.
انواع جلد سررسید خشتی شامل مواردی مانند: جلد ترمو، گالینگور، چرم طبیعی و مصنوعی،سلفونی نیز می باشد. امکان چاپ لوگو بر روی سررسید و سالنامه های خشتی به صورت طلاکوب و نقره کوب قابل انجام می باشد. سررسید قطع خشتی 99 بسیار خوش دست می باشد و حمل آن بسیار راحت تر است. افراد برای زیبایی کار این نوع محصولات را ترجیح می دهند.

با امیران خیالت راحته​

آدرس ​

ظهیر السلام​

تماس با ما ​

0935-939-2121

سر رسید و سالنامه انتخاب اول مدیران