گالری سالنامه و سررسید های 1400

سال جدید . ایده جدید . انتخاب جدید

سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر

سررسید ارگانایزر آریان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1001​

سررسید ارگانایزر رسام

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1002​

سررسید ارگانایزر ارشا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1004

سررسید ارگانایزر روژا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1008

سررسید ارگانایزر سورنا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1007

سررسید ارگانایزر مهداد

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1006

سررسید و سالنامه های وزیری

سررسید وزیری سوران

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1009

سررسید وزیری پرنیان ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1010

سررسید وزیری مانلی

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1012

سررسید وزیری دینا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1013

سررسید وزیری ارغوان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1014

سررسید وزیری نوا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1015

سررسید وزیری یوتاب

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1016

سررسید وزیری روناک ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1017

سررسید وزیری ماهان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1018

سررسید وزیری وندا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1021

سررسید وزیری پانیذ

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1021/1

سررسید و سالنامه های رقعی

سررسید رقعی ماژان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1030

سررسید رقعی آسانا ​

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1034

سررسید رقعی میتا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1035

سررسید و سالنامه های اروپایی

سررسید اروپایی دانوش

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1023

سررسید اروپایی آبنوس

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1024

سررسید اروپایی آریانا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1025

سررسید اروپایی برنا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1026

سررسید اروپایی نوژن

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1028

سررسید اروپایی رایان

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1029

سررسید اروپایی پادینا

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1032

سررسید و سالنامه های خشتی

سررسید خشتی مهرنگ

♦روز شمار ♦ جمعه جدا

کد محصول : 1033

سالنامه و سررسید

سالنامه نوعی دفتر می باشد که دارای تقویم و رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال می باشد. سررسید ها دارای فضایی برای نوشتن کارها و برنامه ریزی های روزانه می باشند. اکثر شرکت ها و سازمان ها از سالنامه ها به عنوان هدیه و تبلیغ و توسعه سازمان خود استفاده می کنند.سررسید 1400 یکی از اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی می باشد. سررسید امیران تولید کننده انواع سالنامه و سررسید ها می باشد. سالنامه امیران محصولات خود را با قیمت مناسب و متنوع ترین مدل ها و سایز ها ارائه می کند. سررسید ممکن است با موضوعات اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی به چاپ رسد.
سررسید 1400 یکی از اقلام هدایای تبلیغاتی می باشد که جزو پرطرفدارترین محصولات تبلغاتی به شمار آمده است. سررسید امیران این نوع محصولات را در 3 سایز معرفی می کند؛ که شامل موارد زیر می باشد:
 • سررسید وزیری
 • سررسید رقعی
 • سررسید اروپایی

ویژگی های سررسید ها

سر رسید دارای سایز های متفاوتی می باشد و می تواند به صورت بزرگ و کوچک (اندازه کتاب) چاپ شود. خدمات سررسید امیران با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا به متقاضیان اراده می شود. هارمونی رنگ سالنامه و چشم گیر بودن طرح روی جلد آن توجه مشتریان را جلب می کند. سازمان ها می توانند لوگوی خود را بر روی سالنامه ها حک کنند. حک لوگو می تواند به صورت: داغ کوب، طلاکوب و نقره کوب، لیزر مستقیم، پلاک و سیلک باشد. جنس جلد این محصول، روی حک لوگو تاثیر مستقیمی دارد.

جلد سر رسید

جلد سر رسید به دو صورت جلد سخت و جلد نرم در بازار موجود می باشد. جلد سالنامه به صورت نرم مناسب برای سالنامه 1400 با سایز کوچک می باشد که قابلیت انعطاف پذیری دارد، همانند سالنامه ی اروپایی و رقعی. جلد سررسید به صورت سخت نیز مناسب برای سر رسید 1400 با سایز های بزرگ می باشد که قابلیت انعطاف پذیری ندارند و بر روی میز های قرار می گیرند، همانند سالنامه های وزیری. جنس جلد سررسید می تواند از جنس: چرم مصنوعی، ترمو، گالینگور و سلفونی می باشد. تبلیغات روی جلد چرم مصنوعی و گالینگور می تواند فقط به صورت طلاکوب یا نقره کوب باشد. جلد ترمو کیفیت بهتری نسبت به چرم مصنوعی دارد و قابلیت حک داغ کوب را دارد. سالنامه سلفونی تنها جلدی است که تمام حک ها بر روی آن امکان پذیر است.

خرید سررسید

سالنامه امیران قابلیت اختصاصی سازی سر رسید را به مشتریان خود می دهد. قیمت سالنامه های اختصاصی نسبت به سررسید های عمومی بسیار بالاتر و گران تر می باشد. تمام اجزای سررسید های اختصاصی، به انتخاب مشتریان می تواند خاص و اختصاصی باشد. برای خرید سالنامه بهتر است از محصولاتی با ساختار محکم و ایستا بهره مند شوید. این نوع محصولات توسط دستگاه های اتوماتیک لاین صحافی شده اند و برگه های آن به هیچ وجه از جلد جدا نمی شوند. برای خرید سررسید ما به شما شرکت امیران را معرفی می کنیم که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می کند. 

لت سررسید چیست؟

منظور از لت سررسید همان صفحاتی می باشد که در ابتدا، وسط و یا انتهای سالنامه افزوده می شود. سفارش دهنده می تواند در این صفحات به اطلاعاتی درباره تاریخچه، محصولات و یا شرکت هایی که با آنها همکاری داشته اند، اشاره کند. برای چاپ صفحات لت سالنامه اصولا از چاپ افست استفاده می شود، این نوع چاپ از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. لت سالنامه علاوه بر زیبایی که به سررسید می بخشد باعص انتقال اطلاعات سازمان ها به افراد می شود که به تبلیغات شرکت کمک زیادی می کند.
نوع کاغذ لت سررسید از دو جنس تحریر و گلاسه تولید می شود؛ که انتخاب جنس کاغذ لت بر عهده سفارش دهنده می باشد. تعداد صفحاتی که می شود به سررسید اضافه کرد، بین 1 الی 16 عدد می باشد.

انواع سرررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه امیران دارای انواع متفاوتی می باشد. هر کدام از این نوع سر رسید ها دارای ویژگی های خاصی هستند. انواع سالنامه شامل موارد زیر می باشد:
 • کلاسوری و ارگانایزر
 • رقعی
 • وزیری
 • اروپایی
 • خشتی

سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر

محتوای داخلی سررسید کلاسوری با دیگر سالنامه ها یکسان می باشد. تنها تفاوت سالنامه ارگانایزر با دیگر سالنامه ها، در جلد و صحافی آن می باشد. صحافی این نوع سررسید ها به صورت فنر کلاسوری می باشد. افزودن و کم کردن برگه در این سالنامه بسیار آسان است. جنس جلد سر رسید های کلاسوری معمولا از چرم ترمو و یا جیر هستند. رنگ جلد این نوع سر رسید ها با توجه به جنس جلد آن ها دارای تنوع بالایی می باشد. پشت و روی جلد این نوع سالنامه ها توسط اقلامی چون: مگنت، قفل، زبانه و گیره به یکدگیر متصل می شوند.
 سالنامه کلاسوری شامل بخش لت، برگه یادداشت، جای خودکار و کارت ویزیت می باشد. حک کردن لوگو سازمان و شرکت ها بر روی جلد سررسید ارگانایزر، می تواند به صورت داغ کوب و یا لیزر باشد. ارگان های بزرگ می توانند از سررسید و سالنامه های کلاسوری و ارگانایزر به عنوان هدیه نفیس و ارزشمند برای مشتریان خود استفاده کنند.

سررسید و سالنامه های وزیری

سررسید و سالنامه های وزیری در سایز و طرح های متنوعی تولید می شود. اندازه استاندارد این نوع سر رسید ها 24*17 می باشد. برای خرید سررسید مناسب برای شرکت ها و ارگان ها می توانید از سر رسید های وزیری بهره مند شوید. سالنامه 1400 وزیری به دلیلی بزرگ بودنش بر روی میز قرار می گیرد. صحافی سررسید های وزیری به صورت ته چسب می باشد و به همین دلیل بسیار مقاوم هستند. جلد سالنامه های وزیری از نوع ترمو، چرم، گلاسه، گالینگور، جیر، سلفونی و جلد نرم می باشد. سررسید وزیری با جلد گلاسه قیمت ارزان تری نسبت به جلد های ترمو و چرم دارند. کاغد این نوع سالنامه ها از جنس کاغذ تحریر 70 گرمی سفید رنگ تولید می شود.
سالنامه وزیری از قدیمی ترین ست های مدیریتی تبلیغاتی می باشد. قطع وزیری به دلیل اینکه سایز یزرگ تری نسبت به سایر سر رسید ها دارد، آن را بر روی میزها و شرکت ها قرار می دهند. سالنامه وزیری به علت بزرگ بودن آن قابل حمل و نقل نمی باشد. این محصولات دارای فضای بیشتر برای نوشن یادداشت های روزانه می باشد، زیرا تک تک روز های سال در یک صفحه منحصر بفرد چاپ شده است. در واقع سررسید وزیری دارای صفحاتی جدا برای روز های 5 شنبه و جمعه می باشد.

ویژگی های سررسید وزیری

حک لوگو بر روی سالنامه وزیری به دو روش حک مستقیم و حک بر روی پلاک فلزی صورت می گیرد. حک مستقیم به صورت مستقیم بر روی جلد لیزر می شود. در روش دوم لوگو بر روی پلاک فلزی حک می شود و توسط چسب مخصوص روی جلد سالنامه چسبانده می شود. چاپ لت گلاسه در سر رسید های وزیری به صورت سفارشی انجام می شود. در این نوع سررسید ها چاپ ترام (چاپ لوگو شرکت در تمام صفحات سالنامه) نیز انجام می شود. سررسید و سالنامه ها وزیری مناسب برای کامندان و کارکنان داخل شرکت ها نیز می باشد. سررسید و انواع سالنامه های وزیری شامل موارد زیر می باشند:
 • سوران
 • پرنیان
 • مانلی
 • دینا
 • ارغوان
 • نوا
 • یوتاب
 • روناک
 • ماهان
 • وندا
 • پانیذ

سررسید وزیری سوران

سررسید وزیری سوران دارای تکنولوژی ساخت جلد کمربندی است که دارای سه لت یا سه بخش هستند. سالنامه وزیری سوران طوری طراحی شده است که درب آن به وسیله کمربندی مکنتی بسته می شود. جنس جلد سالنامه ی وزیری سوران از دو متریال ترکیبی ترمو و چرم تولید می شود. جلد سر رسید سوران فاقد مواد پلاستیکی اند که در هنگام لمس کردن حس نرمی و لطافت به انسان دست می دهد. 

سررسید و سالنامه های رقعی

سررسید و سالنامه های رقعی یکی از رایج ترین قطع سالنامه می باشد. سایز قطع رقعی تقریبا 2 سانتی متر از طول و عرض نسبت به سالنامه ی وزیری کوچکتر است. ابعاد این سالنامه ها معمولا 21*14.5 سانتیمتر می باشد. نوع چاپ سررسید های رقعی در اندازه آن ها تاثیگذار است. اندازه سالنامه رقعی در چاپ افست 21*15 سانتیمتر و در چاپ دیجیتال 21*14 سانتیمتر(کاغذ A5) می باشد. این نوع سالنامه ها پس از صحافی تا نیم سانتیمتر از طرفین آن کم می شود. سررسید رقعی به دلیل سبک و خوش دست بودن یکی از پرچاپ ترین سر رسید ها می باشد. افرادی که می خواهند سررسید را با خودشان حمل کنند خرید سالنامه رقعی را پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های سررسید رقعی

جنس جلد سررسید قطع رقعی می تواند از جنس: چرم طبیعی و مصنوعی، پارچه ای، جیر، ترمو، کالینگور و سلفونی باشد. رنگ کاغذ سر رسید های رقعی از دو رنگ سفید و کرم ساخته می شود. رنگ کاغذ کرم کمی گران تر می باشد و زیبایی ظاهری خاصی را به سالنامه می بخشد. چاپ لوگوی بر روی این سالنامه ها با توجه به نوع جنس جلد آن صورت می گیرد. امکان چاپ لوگو به صورت: لیزری، طلاکوب، نقره کوب، روش داغی و پلاک وجود دارد. سالنامه ی رقعی می تواند همراه با قفل مگنتی و همچنین بند کشی نیز باشد.
سالنامه رقعی کمی از سررسید های اروپایی بزرگ تر می باشد. این نوع سالنامه ها نیز قابلیت جابجایی را هم دارند. به عنوان مثال: مشاورین املاکی می توانند برای برند سازی نام تجاری خود سررسید های قابل حمل را در دستان خود داشته باشند و از طریق چشم افراد ارگان خود را تبلیغات کنند. فضای نوشتن قطع رقعی بیشتر از سایز های اروپایی می باشد.
افراد به دلیل اینکه سفارششان ارزان تر شود و اینکه حجم کمتری از کاغذ استفاده شود، اکثرا سایز های رقعی و اروپایی را برای چاپ سررسید 1400 انتخاب می کنند. در سررسید های اروپایی و رقعی روزهای 5 شنبه و جمعه در یک برگه از سالنامه چاپ می شود.

سررسید و سالنامه های اروپایی

سررسید و سالنامه های اروپایی نوعی سر رسید مدرن می باشند که دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند. سالنامه ی قطع اروپایی دارای سایز مناسب تری می باشد. سایز سررسید اروپایی معمولا 21*13 سانتی متر می باشد. نوع کاغذ در سالنامه اروپایی، کاغذ کرم رنگ و مات می باشد، این نوع کاغذ ها از انعکاس نو و خستگی زود هنگام چشم ها جلوگیری می کند. طراحی سررسید قطع اروپایی به صورت گوشه های گرد می باشد. این محصولات برای نگهداری کارت ویزیت از پاکت استفاده می کند که درون جلد قرار می گیرد. سر رسید اروپایی دارای انواع متفاوتی می باشد که شامل موارد زیر می باشد:
 1. سر رسید روز شمار
 2. سر رسید هفته شمار
 3. سر رسید ماه شمار
 4. سر رسید جیبی
امروزه سالنامه اروپایی بسیار محبوب شده است. سایز قطع اروپایی حدودا 2 سانتی متر از قطع رقعی باریک تر می باشد. این نوع سر رسید دارای ظاهری شکیل و خاص می باشد و هچنین قابل حمل و نقل است. افراد برای اینکه بتوانند برند تجاری خود را در ذهن مردم حک کنند از این نوع محصولات استفاده می کنند، زیرا قابلیت حمل و نقل آن بر تبلیغات تجاری تاثیر گذاشته است. اکثر سازمان ها و ارگان ها سررسید اروپایی را سفارش می دهند.
سالنامه ی اروپایی به دلیل کوچک بودنشان قابلیت حمل و نقل دارند؛ برا خرید سالنامه 1400 این نوع محصولات بهترین گزینه می باشند. قطع اروپایی دارای ی کش برای نگهداشتن سررسید دارد. جنس جلد سررسید اروپایی 1400 شامل: ترمو، چرم طبیعی و مصنوعی، سلفونی و جیر می باشد. امکان چاپ لوگو و حک آن بر روی این نوع سالنامه ها وجود دارد. سالنامه اروپایی 1400 با جنس مقوای سخت و درجه یک صخافی می شود. جلد سازی این نوع سالنامه ها با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود. این عمل باعث طولانی تر شدن عمر سررسید ها می شود.

سررسید و سالنامه های خشتی

سررسید و سالنامه های خشتی از قدیمی ترین قطع سررسید می باشد. ابعاد سررسید خشتی 1400 به صورت مربع می باشد. سایز سالنامه های خشتی 19*19 و یا 23*23 سانتی متر است. نحوه شکل گیری سررسید های خشتی به صورت یک روز در یک صفحه می باشد، در واقع هر یک روز، یک صفحه اختصاصی دارد. صحافی سر رسید هاس خشتی به صورت: چسبی، دوختی (ته دوخت)، فنر یا دوبل، قفل کلاسوری و منگنه می باشد. صحافی جلد سالنامه خشتی عموما به صورت دور دوخت انجام می شود که باعث زیبایی، استحکام و کیفیت سر رسید می شود.
انواع جلد سررسید خشتی شامل مواردی مانند: جلد ترمو، گالینگور، چرم طبیعی و مصنوعی،سلفونی نیز می باشد. امکان چاپ لوگو بر روی سررسید و سالنامه های خشتی به صورت طلاکوب و نقره کوب قابل انجام می باشد. سررسید قطع خشتی 99 بسیار خوش دست می باشد و حمل آن بسیار راحت تر است. افراد برای زیبایی کار این نوع محصولات را ترجیح می دهند.

انواع سر رسید بر اساس دسته بندی تاریخی

سر رسید را می توان بر اساس تاریخ دسته بندی کرد. در خرید سالنامه به این نوع دسته بندی بسیار توجه کنید زیرا در تعدا صفحات آن تاثیر گذار می باشد. به عنوان مثال سر رسید های وزیری جزو سررسید های روز شمار محسوب می شوند و تک تک صفحات آن در یک صفحه مجزا صحافی می شود. دسته بندی تاریخی سررسید 1400 بر اساس زیر می باشد:
روز شمار
دو روز شمار
هفته شمار
ماه شمار

سررسید روز شمار

سر رسید روز شمار به این شکل می باشد که تمام روزهای هفته در یک صفحه به صورت مجزا چاپ و صحافی می شوند. این نوع سالنامه ها به دو روش صحافی می شود. روش اول تمام روزهای هفته در یک صفحه هستند و در روشدوم علاوه بر اینکه روزهای هفته در یک صفحه مجزا هستن، روزهای 5 شنبه و جمعه با هم در یک صفحه چاپ می شوند. برای داشتن یک دفترچه یادداشت روزانه خرید سررسید روزشمار توصیه می شود. 

سررسید 1400

با توجه به اینکه به سال 1400 نزدیک می شویم ارگان ها و سازمان ها به فکر خرید سررسید 1400 هستند. شرکت امیران سعی کرده است محصولات 1400 را همانند دیگر محصولاتش با بالاترین کیفیت تولید کند. برای خرید سالنامه 1400 می توانید یکی از محصولات را انتخاب کرده و با توجه به طرح ها موجود و یا طرح های اختصاصی آن را صحافی کنید. سفارش سالنامه و سر رسید به این صورت می باشد که شما می توانید بر اساس بودجه و نیازتان نوع کاغذ، جلد سر رسید، نوع صحافی و حتی نوع سالنامه بر اساس تاریخ را انتخاب کنید و سفارش دهید.

سررسید ارزان

امروزه ارگان ها و سازمان ها 40 درصد از درآمد خود را صرف تبلیغات و بازاریابی می کنند. اما اکثر افراد به دنبال سررسید ارزان می باشند. سالنامه ارزان دارای قیمت های مقرون به صرفه هستند. شرکت سر رسید امیران با قیمت های مناسب و ارزان تمام محصولات خود را تولید کرده و به مشتریان خاص خود ارائه می دهد. برای خرید سر رسید ارزان قیمت می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های سالنامه، بهترین تبلیغات را انجام دهید. 

سر رسید لاکچری

سررسید لاکچری در قطع اروپایی صحافی می شود. سالنامه لاکچری دارای جلد های چرم طبیعی می باشد. نوع حک لوگو بر روی انواع سر رسید های لاکچری به صورت طلاکوب و نقره کوب و یا چاپ بر روی پلاک فلزی می باشد. سر رسید لاکچری مناسب برای هدیه دادن به مدیران و مسئولان ارشد می باشد. 

ویژگی های سررسید امیران

در جهان هزینه های زیادی صرف تبلیغات ارگان ها و سازمان ها می شود. هدایای تبلغاتی یکی از روش های تبلیغات سازمان ها می باشد. سررسید امیران دارای تنوع بسیار زیادی از محصولات می باشد؛ که در رنگ ها، طرح ها و سایز های متفاوتی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. سالنامه امیران دارای ویژگی هایی می باشد که باعث شده وجه تمایز زیادی با سایر رقبا داشته باشد؛ این ویژگی های شامل موارد زیر می باشد:

کیفیت

سررسید و سالنامه امیران با کیفیت بالای محصولات خود توانسته در بین مشتریان خود در فروش سررسید شناخته شود. سالنامه ها با کیفیت بالای صحافی، دوخت تضمینی و عالی، شکل جلد و جنس آن، طراحی های متنوع، داغی، رنگ آمیزی، نوع کاغذ و سایز های استاندارد، در این سازمان به چاپ می رسد. شعار سررسید امیران در کیفیت بالا، صحافی سالنامه با مواد اولیه مرغوب می شود.

تعهد

اگرچه تمام مشتریان و سازمان ها سفارشات خود را به شب عید موکول می کنند؛ اما سالنامه ی امیران توانسته با تحویل به موقع سررسید ها باعث کسب رضایت مشتریان شود. امیران با مشاوره رایگان در خصوص مقرون به صرفه بودن سفارشات، دلسوز مردم می باشد.

نوآوری

سررسید امیران برای هدایای تبلیغاتی از ست های برند استفاده می کند. تمام ست های مدیریتی تبلیغاتی از جمله پاور بانک، اسپیکر، فلش مموری، هنزفری، کابل شارژر و … با بهترین برند ها تهیه می شود. تمام محصولات هدایای تبلیغاتی دارای گارانتی چند ساله هستند.

سررسید تبلیغاتی

سررسید یکی از مهمترین و پرکاربردترین اقلام هدایای تبلیغاتی می باشد. سر رسید دارای انواع مختلفی می باشد که به عنوان هدیه به افراد استفاده می شود. نوع سر رسید با توجه به رده سنی و جایگاه افرادی که می خواهید به آن ها هدیه دهید، مشخص می شود. سررسید تبلیغاتی باعث می شود نام تجاری ارگان ها و سازمان ها درذهن افراد ثبت شود. سالنامه تبلیغاتی دارای یک لوگوی سازمانی می باشد که در دید افراد هدیه گیرنده می باشد. 

چرا سالنامه امیران

سررسید امیران یکی از بهترین سایت های فروش سررسید می باشد. تنوع سالنامه های این سایت بسیار بالا است. شما می توانید با بودجه خودتان، سالنامه 1400 را با جلد و ابعاد دلخواه سفارش دهید. سالنامه ی امیران دارای ست مدیریتی تبلیغاتی لاکچری با بهترین متریال می باشد. امیران دارای بسته بندی فاخر هستند به این صورت که پک تبلیغاتی مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کند. برای خرید سررسید 1400 می توانید از طرح های اختصاصی و متنوع امیران بهره مند شوید.

خرید سررسید 1400

خرید سررسید یکی از روش های کاربردی تبلیغات و بازار یابی می باشد. برای خرید سررسید 1400 باید نهایت وسواس را به خرج دهید. اکثر افراد سالنامه را برای سال جدید سفارش می دهند. اما به دلیل شلوغ شدن در زمان نزدیک عید بهتر است سفارش سررسید 1400 را 4 الی 5 ماه قبل از عید انجام دهید. شرکت امیران یکی از برترین تولید کننده سر رسید 1400 می باشد. 

سررسید اختصاصی

سررسید یا سالنامه نوعی دفترچه یادداشت می باشد که تمام رویداد های اتفاق افتاده در سال درون آن ثبت شده است. سالنامه دارای انواع متنوعی می باشد. سررسید یکی از مهمترین و پر کاربردترین اقلام ست مدیریتی تبلیغاتی می باشد. موضوع سر رسید می تواند به صورت تاریخی، ورزشی، سیاسی، عمومی و اختصاصی باشد. سررسید اختصاصی سر رسیدی می باشدکه کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی موردنظر سفارش دهنده تولید می شود. شرکت سررسید امیران یکی از برترین تولید کنندگان سالنامه اختصاصی می باشد.
امروزه سازمان ها و ارگان ها 40 درصد از درآمد خود را صرف تبلیغات می کنند. شرکت ها با اختصاصی کردن سر رسید از این تبلیغات موثر استفاده می کنند و برند خود را در ذهن مشتریان ثبت می کنند. سررسید اختصاصی 1400 یکی از محصولات مقرون به صرفه شرکت امیران می باشد.

سر رسید اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی 1400 دارای اطلاعات مهم و کاربردی می باشد که سازمان ها با توجه به به نیاز مشترین خود و هدفی که دارند این اطلاعات را در سر رسید چاپ می کنند. سر رسید اختصاصی 1400 می تواند با عناوینی مانند: سالنامه مهندسی، سر رسید مدیران، سالنامه دستیار، سالنامه آموزشی، سالنامه پزشکی، سر رسید تعیین وقت بیمار، سر رسید ورزشی و… به چاپ می رسد.
چاپ لوگو، برند و آرم بر روی سالنامه یکی از موارد اختصاصی کردن سالنامه ها می باشد. لوگو به دو صورت بر روی سررسید چاپ می شود. روش اول چاپ لوگو به صورت مستقیم بر روی جلد سررسید اختصاصی می باشد که با توجه به نوع جلد سالنامه انجام می شود. روش دوم به این صورت است که لوگو بر روی یک پلاک فلزی چاپ می شود سپس پلاک با چسب های مخصوص بر روی جلد سر رسید اختصاصی چسبانده می شود. چاپ لوگو با روش دوم بسیار شیک تر می باشد.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

در چاپ سررسید اختصاصی 1400 باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید که شامل موارد زیر می باشد:
ابعاد سر رسید: ابعاد و سایز سالنامه با توجه به قطع سر رسید تعیین می شود. قطع سالنامه شامل: رقعی، وزیری، اروپایی، خشتی و ارگانایزر می باشد.
جلد سر رسید: جلد سالنامه اختصاصی به صورت جلد سخت و جلد نرم در بازار تولید می شود. جلد سالنامه ها به صورت چرم طبیعی، چرم مصنوعی، جیر، سلفنی و گالینگور نیز تولید می شود.
طراحی صفحات سر رسید: مشتریان می توانند فرمت صفحات داخلی سالنامه را به صورت جداگانه طراحی و چاپ کنند. ( سالنامه ها در دسته بندی های روز شمار، هفته شمار و ماه شمار قرار می گیرند.)
نوع کاغذ سررسید اختصاصی: مشتریان می توانند نوع کاغذ و رنگ کاغذ سالنامه اختصاصی 1400 را نیز به صورت سفارشی انتخاب کنند.

خرید سر رسید اختصاصی

افراد برای خرید سر رسید اختصاصی می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین محصولات موردنظرشان را سفارش دهند. سایت سررسید امیران یکی از برترین تولید کننده های سررسید اختصاصی می باشد. برای خرید سر رسید اختصاصی 1400 ، محصولات امیران را مشاهده کنید و بهترین ها را خریداری کنید. محصولات این سایت با بالاترین کیفیت چاپ و صحافی می شوند. 

با امیران خیالت راحته​

آدرس ​

ظهیر السلام​

تماس با ما ​

0935-939-2121

سر رسید و سالنامه انتخاب اول مدیران